V120TCBB Timer, wentylator łazienkowy
search
  • V120TCBB Timer, wentylator łazienkowy
  • V120TCBB Timer, wentylator łazienkowy
  • V120TCBB Timer, wentylator łazienkowy
  • V120TCBB Timer, wentylator łazienkowy

V120TCBB Timer, wentylator łazienkowy

Wentylator łazienkowy Vokker 120TCBB z wyłącznikiem czasowym (timerem) wyposażony w silnik na łożysku kulkowym o raz zawór zwrotny z kierownicą powietrza. Wentylator został wykonany w całości ze sztucznego tworzywa ABS, odpornego na odbarwienia wywołane UV. Średnica przyłączenia wentylatora 118mm, wydajność 150m3/h, kolor biały. Wentylator dobrze sprawdza się w wentylacji wywiewnej pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i socjalnych. Możliwość montażu w dowolnej pozycji. Vokker 120TCBB jest modelem wyposażonym w moduł opóźniający wyłączanie urządzenia. Do jego podłączenia wymagany jest przewód trzyżyłowy. Wentylator można rozubodwać o wyłącznik pociągany.

 

Bezpieczeństwo danych

 

Koszt dostawy 18 PLN

  14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny

Regulamin

Wentylator łazienkowy Vokker 120TCBB

Informacje ogólne dotyczące wentylatora Vokker 120TCBB

Wentylator łazienkowy o klasycznym i estetycznym wyglądzie. Z powodzeniem stosowany w wentylacjii niewielkich pomieszczeń socjalnych, biurowych i mieszkalnych. Cienka kratka w mlecznym odcieniu bieli i wyłącznik ze srebrnym łańcuszkiem sprawiają że wentylator estetycznie i dyskretnie wpasowuje się w wystrój pomieszczenia. Vokker 120TCBB to wersja z wyłcznikiem czasowym, silnikiem na łożysku kulkowym i zaworem zwrotnym z kierownicą powietrza. Do podłączenia elektrycznego wymagany jest przewód trzyżyłowy. Wentylator przystosowany do montażu w kanałach o średnicy 120mm. 

Użyte materiały

Całość wentylatora została wykonana z tworzywa sztucznego ABS. Zastosowane tworzywo jest antystatyczne (nie wchłania kurzu) i odporne na odbarwienia wywoływane promieniowaniem UV. Kratka wentylatora wykończona na połysk. Kolor tworzywa biały - odcień mleczny.

Śmigło siedmiołopatkowe

W danej wersji stosowany jest silnik jednofazowy 230V 50Hz na łożysku kulkowym. Tego typu silnik pozwala na montaż urządzenia w dowolnej pozycji.

Montaż wentylatora Vokker 120TCBB

Zaleca się montaż wentylatora na ścianie lub suficie jako bezpośredni wyrzut z pomiesczenia wentylowanego. Przy montażu sufitowym, wentylator nie powinien być bezpośrednim zakończeniem pionowego kanału wentylacyjnego. Podłączenie elektryczne schowane jest pod kratką. Do prawidłowej pracy wentylatora niezbędna jest instalacja trzyżyłowa. Przed zakupem wentylatora proszę o zapoznanie się ze schematem i ustalenie czy podłączenie jest możliwe do wykonania. 

Schemat podłączenia timera

Zawór zwrotny do wentylatora Vokker 120TCBB

W wersji prezeentowanej wersji wentylator wyposażony jest w zawór zwrotny C-120. Zawór pełni nie tylko rolę żaluzji, zapobiegającej cofaniu się powietrza z kanału ale również jest kierownicą powietrza. Specjalnie wyprofilowane łopatki zaworu wprowadzają dodatkowe zawirowanie, co poprawia pracę wentylatora i ułatwia wentylację.

Montaż zaworu lub samej kierownicy powietrza dokonuje się bez użycia narzędzi. Więcej informacji o zaworze można znaleźć na stronie produktu: Zawór zwrotny

Wentylator z zaworem zwrotnym

Wymiary wentylatora Vokker 120TCBB

Vokker V100 wymiary

A=180mm

B=118mm

C=58mm

D=23,5mm

Rozstaw otworów montażowych 157x157

Pozostałe dane techniczne

Wydajność 150m3/h
Prędkość obrotowa 2500rpm
Moc 20W
Ciśnienie akustyczne 42dB
Stopień ochrony IP x4

Opis

Odporność na temperaturę do... [°C]
40
Wydajność [m³/h]
100,,,200
Średnica łączenia [mm]
120
Poziom hałasu [dB]
Średni
Typ łożyska
Łożysko kulkowe

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.