X-mart 10 Timer wentylator łazienkowy
search
  • X-mart 10 Timer wentylator łazienkowy
  • X-mart 10 Timer wentylator łazienkowy

X-mart 10 Timer wentylator łazienkowy

Wentylator łazienkowy X-mart 10T wykonany ze sztucznego tworzywa. Średnica przyłączenia wentylatora 98mm, wydajność 100m3/h, kolor biały (odcień ecru). Wentylator dobrze sprawdza się w wentylacji wywiewnej pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i socjalnych. X-mart 10T wyposażony jest w moduł Timera sterującego opóźnieniem wyłączania. Do prawidłowej pracy potrzebna jest instalacja trzyżyłowa.

 

Bezpieczeństwo danych

 

Koszt dostawy 18 PLN

  14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny

Regulamin

Wentylator łazienkowy X-mart10T

Informacje ogólne dotyczące wentylatora X-mart10T

Wentylator łazienkowy o estetycznym nowoczesnym wyglądzie. Z powodzeniem stosowany w wentylacjii niewielkich pomieszczeń socjalnych, biurowych i mieszkalnych. Wyposażony w timer i zawór zwrotny. Zawór zwrotny można zdemontować, według potrzeb Użytkownika. Do podłączenia Timera potrzebna jest instalacja trzyżyłowa. Wentylator przystosowany do montażu w kanałach o średnicy 100mm. 

Użyte materiały

Obudowa wentylatora została wykonana ze sztucznego tworzywa. Panel przedni zrobiony z ABS nie odbarwiającego się wskutek promieniowania UV. Panel wykończony jest na połysk. Kolor wentylatora - biały (odcień ecru).

Silnik jednofazowy z zewnętrznym wirnikiem.

Montaż wentylatora X-mart 10T

Zaleca się montaż wentylatora na ścianie jako bezpośredni wyrzut z pomiesczenia wentylowanego. Podłączenie elektryczne schowane jest pod kopułką zabezpieczoną wkrętem. Do prawidłowej pracy wentylatora z timerem niezbędna jest instalacja trzyżyłowa. Zasadę działania wyłącznika czasowego można znaleźć w karcie produktowej "Timer uniwersalny". Wentylator posiada łapki rozporowe, dzięki czemu wentylator można ustabilizować w kanale.

Wymiary wentylatora X-mart 10T

Xmart wymiary

Rozstaw otworów montażowych 111x111

Pozostałe dane techniczne

Wydajność 100m³/h
Prędkość obrotowa 2500rpm
Moc 15W
Ciśnienie akustyczne 38dB
Stopień ochrony IP x4
Cata

Opis

Odporność na temperaturę do... [°C]
40
Wydajność [m³/h]
100
Średnica łączenia [mm]
100
Poziom hałasu [dB]
Cichy
Typ łożyska
Łożysko ślizgowe (panewka)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.